Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше

Каністри та лійки для пального

Аксесуари для авто включають широку категорію товарів, які роблять ваші поїздки комфортнішими, забезпечують додатковий захист та спрощують догляд за машиною. Серед них важлива роль відводиться каністрам та лійкам для палива, які дозволять підзаправити авто у віддаленій місцевості чи неможливості вчасно завітати на АЗС.

Пластикові каністри для палива

Паливна каністра – це спеціальна ємність, в яку заливають бензин, дизель чи солярку для тривалого зберігання та можливості транспортування. Потреба у ній обумовлена багатьма факторами. Якщо бензин закінчиться під час подорожі по безлюдній місцевості, авто стане пасткою, із якої вибратись не просто. Окрім того, наразі вони отримали додаткову затребуваність через необхідність забезпечити паливом електрогенератори. 

Обираючи каністру для дизеля, орієнтуйтесь на такі критерії: • Об’єм – 5, 10, 20 літрів;  • Призначення – для масла, мастил, палива, керосину;  • Матеріал. Каністри зазвичай пластикові, але для виробництва використовуються спеціальні полімери, які мають хімічну інертність та стійкість до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища;  • Колір. Зазвичай каністри білі, чорні або яскраві. Проте кольорові відмінності грають виключно візуальну роль і на експлуатаційні властивості не впливають.

Щодо брендів, у нас представлена стійка каністра для рідини Carcommerce. За рахунок ергономічної форми вона досить компактна, зручна, а головне – надійна та довговічні.

Лійки для палива з металевою сіткою

Окрім того, вам обов’язково потрібна якісна лійка для солярки з металевою сіткою. Лише із використанням спеціального аксесуару можна залити паливно-мастильну суміш із каністри акуратно, без розливів.