Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше

Автоаксесуари

Наявність автоаксесуарів допомагає автомобілістам зробити свою машину комфортнішою. Такі пристрої допомагають ефективно задіяти простір автомобіля, а також зробити поїздки більш безпечними та комфортними. Наприклад, наявність антени дозволяє слухати радіо навіть за умов поганого сигналу. Сьогодні існує великий асортимент автоаксесуарів, який дозволяє кожному водієві знайти потрібний варіант. Купити необхідні аксесуари можна у нашому інтернет-магазині за оптимальними цінами. Найголовніше точно визначитися, для чого саме вам потрібні вироби для авто і чи не заважатимуть вони під час їзди.

Автомобільні тримачі для телефонів

Перш ніж замовити тримач телефону, необхідно вибрати спосіб кріплення утримувача. Наприклад, якщо в авто є трохи місця, тоді краще віддати перевагу магнітному кріпленню. Якщо ж, навпаки, простору достатньо для встановлення пристрою, тоді можна підібрати як механічний, так автоматичний тримач. Прикріпити пристрій можна:

на лобове скло;
дефлектор;
панель приладів;
у підсклянник.

Кріплення слід вибирати залежно від того, як вам буде зручніше користуватися телефоном.

Автотермометри та датчики

Щоб водій міг визначити температуру повітря в салоні, використовується автотермометр. Термометр показує температуру в салоні та за його межами досить точно.

Крім температурного режиму важливо стежити і за кількістю рідин в авто. Наявність ареометра допомагає швидко провести перевірку та дізнатися, коли технічну рідину потрібно міняти. Вимірювати тиск у автомобільних шинах можна за допомогою манометра. Зробити висновок про те, в якому стані знаходиться акумулятор легко завдяки вольтметру. Наявність таких приладів допоможе запобігти аварійним ситуаціям і вчасно діагностувати АКБ, замінити дроти, гнізда.

Окрім цих корисних пристроїв, у нашому інтернет-магазині недорого можна придбати:

щітку;
ліхтарик;
цифровий розгалужувач;
вентилятор;
тестер;
жилет;
шторку.
Дитячі автокрісла – автобустери.

Щоб дитина могла безпечно їздити з вами в авто, необхідно купити дитяче крісло. Його легко прикріплювати до заднього сидіння. Наявність чохла, що знімається, допомагає в швидкому митті.

Також замість автокрісла можна використовувати бустер. Однак він призначений для дітей старшого віку. На відміну від крісла, бустер допомагає зафіксувати дитину за допомогою штатних ременів.