Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше
Top
Бризковики Audi A3 Hatchback 2013-2020
New
Бризковики Audi A3 Hatchback 2020+
Top
Бризковики Audi A6 (Typ 4K) 2018- BR-05
Top
Бризковики Audi A6 2004-2011 BR-06
Top
Бризковики Audi Q3 2012> BR-07
Бризковики Audi Q5 2018> BR-09
Top
Бризковики Audi Q7 2015> BR-11

Бризковики для автівки

Бризковики для автівки – це аксесуар, які попереджають забруднення автомобіля, захищають лако-фарбове покриття та дно кузова від впливу хімічних речовин, сольових-піщаних сумішей, якими посипають траси в осіннє-зимовий період. Інша назва цього елементу – колісні фартухи. Розглянемо, як обрати бризковик та на що звертати увагу при покупці. 

Широкий асортимент бризковиків для автомобілів

У каталозі фірмового інтернет-магазину StakPlus представлені у величезному асортименті. При виборі звертайте увагу на такі критерії:

  • Тип за місцем встановлення – задні, передні, універсальні;
  • Матеріал виготовлення – зазвичай пластикові та поліуретанові. Часто зустрічаються гумові, але потрібно пам’ятати, що вони недовговічні – хоча й коштують дешевше  
  • Марка та модель авто (Audi, Ford, Lexus, Mazda, Toyota, Chevrolet, Mitsubishi, Volkswagen тощо). Також є універсальні варіанти. 

На сайті створена зручна система пошуку, а до кожного товару додаються детальні описи. Це дозволить вам швидко підібрати потрібний варіант.

Використовуй лише якісні бризковики для свого авто

Ваша машина потребує лише найкращого! Захисні бризковики мають відповідати найвищим стандартам якості. Тому обирайте виключно перевірені бренди, які пройшли незалежну сертифікацію, а продавець надає офіційні гарантії якості. Краще віддавати перевагу оригінальним комплетуючим, проте на ринку можна знайти дуже надійні універсальні варіанти, які підходять для автівок різних марок. 

Надійний захист авто з якісними бризковиками в StakPlus

Купити комплект бризковиків в інтернет магазині StakPlus (Київ, Україна) ви можете на найкращих умовах. Наші товари – дешеві та якісні, надаються офіційні гарантії. Ціна приємно вас вразить, а можливість замовити товари із доставкою у будь-яку точку країни – зекономить особистий час.

Якісні каністри для палива в авто

Купити аксесуари для автівки вигідно пропонує фірмовий інтернет-магазин StakPlus (Київ, Україна). У нас найбільший вибір на ринку і найкраща ціна. Аксесуари для авто ви можете замовити онлайн, а ми організуємо швидку доставку по всій Україні.