Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше

Двірники для авто

Двірники на машину – це обов’язковий аксесуар, потреба у якому визначається питаннями безпеки в першу чергу.  Їх завдання – під час руху одразу очищати лобове та бічні вікна від опадів (снігу, дощу) та пилу, забезпечуючи чудовий огляд для водія.

Склоочісні щітки для авто

На ринку склоочісні щітки представлені у величезному асортименті. Їх можна знайти навіть у придорожніх кіосках. Але не поспішайте із покупкою: до вибору двірників потрібно підійти відповідально.  На що потрібно звернути увагу у першу чергу?

Двірники для автомобіля найвищої якості

Придбати якісні щітки дуже важливо. Якщо двірники не відповідають стандартам, вони не зможуть добре видаляти сніг, воду із лобового скла, тим самим не забезпечуючи нормальний огляд для водія. Окрім того, це полегшує «генеральне» прибирання вікна, адже бруд не встигає засохнути. Проте основна функція двірників – це безпека водія, адже гарний огляд значно знижує ризик аварійної ситуації на дорозі.

Безкаркасні двірники: широкий асортимент для автолюбителів

Наш каталог включає величезний вибір двірників на лобове скло, тому спочатку необхідно визначитись із конкретною моделлю. Щоб вибрати, орієнтуйтесь на наступні критерії:

  • Тип за конструктивними особливостями (каркасні з форсунками, безкаркасні, гібридні);
  • Кількість у комплекті (зазвичай два);
  • Призначення – для якого авто призначена щітка (легкове, вантажне, автобус тощо);
  • Матеріал виготовлення;
  • Тип кріплення – їх можу бути більше десяти видів;
  • Для якої моделі підбирається аксесуар – BMW, Audi, Reno, Мерседес тощо;

Зручна система навігації та детальні описи до кожного товару спрощують підбір. Купити двірники ви можете просто зараз в інтернет-магазині StakPlus (Київ). Гарантуємо преміальну якість. Наша ціна демократична, а доставка охоплює всі регіони в Україні.