Головна
Каталог
image/svg+xml 0
Корзина
image/svg+xml 0
Обране
Більше

Дефлектори вікон

Дефлектор вікон – це пластикові пластини, які встановлюються поздовжньо та виконують цілий ряд функцій по забезпеченню безпеки та комфорту.  Розглянемо, навіщо потрібні і як обрати вітровики.

Якісні дефлектори для вікон

Вітровики відіграють дуже важливу роль. Бічні дефлектори для автомобіля покращують аеродинамічні характеристики, перешкоджають проникненню часточок пилу, сміття та комах у салон під час їзди, зменшують протяги. Завдяки дефлекторам у салон не стікає вода під час дощу, на склі не залишається дощових потоків, що покращує видимість. Також вони позитивно впливають на зовнішній вигляд авто.

Широкий асортимент вітровиків для вікон на будь-яку автівку

При виборі дефлекторів звертайте увагу на такі характеристики:

  • тип – універсальні, для бічних вікон;
  • тип (вантажна, легкова), марка та модель автівки.

Вартість аксесуару напряму залежить від технічних характеристик, тому не повинна визначати ваш вибір. Орієнтуйтесь в першу чергу на основні параметри.

Захисні дефлектори вікон високої якості для автомобілів

Купити якісні віконні вітровики для авто ви можете у фірмовому інтернет-магазині StakPlus (Київ). Ціна стане для вас приємним сюрпризом. Доставка в Україні займає 1-3 робочі дні.

ВІТРОВИКИ Запитання та відповіді

В нашому магазині, є різні вітровиків, на будь-який бюджет. Дорожчі виготовлені високоякісного акрилу, дешевші - з АВС-пластик( іноваційна пластмаса).

Вітровики кріпляться на двосторонній скотч і додатково закріплюються трьома металевими застібками (в залежності від авто).

Так. Встановлення дефлекторів вікон на авто триває не більше 10-15 хвилин. За додатковими порадими, зверніть до нашого менеджера.

Так, наші вітровики виготовлені з гнучкого матеріалу, тим самих добре повторює контур дверей конкретної моделі автомобіля.

Вітровик відхиляє потік повітря, опади, дим, бризки склоочисника від обличчя водія, який прочинив вікно для провітрювання салону.

Краще купувати накладні вітровики, які кріпляться на двосторонній скотч. При великій швидкості та сильному вітру вставні вітровики, можуть вилетіти.